5 Kedim Var Mamalarina Yetişemiyorum Napabilirim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Caristax

Hayvansever
Kedi Dostu
Normalde iki kedim vardı ama çiftleştiler 3 yavru oldu sahiplendiremedim 5 aylık oldular mama kum yetişmiyoruz ben 14 yaşındayim ailemin parası yetmio ve kediler bana ben kedilere çok bağlandım en az 2 sini vermemiz gerekiyor ama ben istemiyorum yavruları daha aşı bile olmadı erkek kedim kısır ama mamaya para yetiştirilen die kız kedimi bı turlu kısırlaştıramadim hasta olur diye korkuyorum napabilirim bilmiyorum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
kısırlaştırma ımkanın yoksa 2 kedi almaman gereklıydı. internette sahiplendırme sitelerine yaz, ancak cok fazla kedı oldugu ıcın sahııplendırmek cok zor.

Aycl64

Hayvansever
Kedi Dostu
Hocam benim evde 2 kedim sokakta 20 kadar kedim var. Evdekilere ayrı mama veriyorum ama sokaktakiler için enjoy kullanıyorum. Ayda bir 15 kg almam gerekiyor. Sırf onlar için ayrı kredi kartım var. İnternette en ucuz nereden bulursam maksimum taksit sayısıyla alıyorum. Bu şekilde idare ediyorum. Daha iyi bir teknik biliyorsanız beni de aydınlatın lütfen.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokaktaki hayvanlara bakmak ciddi anlamda masraflı oldu. 1 sene öncesi ile 3 kat fark var mama fiyatlarında.

Ben aktif olarak mama dağıtamıyorum ekonomik problemler nedeniyle. Kedilerimize aldıgımız mamalardan ara ara indirip besliyoruz, neyseki apartmanda besleme yapan insanlar var o nedenle içimiz rahat.

Çözüm ne yazık ki yok, döviz düşene kadar bu böyle devam edecek. enjoy bile 400 tl olmus.