3aylik yavrum disarida hersey den korkup havliyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba 4gün once amerikan tazisi melez i olan oglum huysuzu sahiplendim kendisi disarda hersey den korkuyor Baska kopekler cok hircin kucuk buyuk yasli falan fark etmiyor. Yuruyus yaptirmaya cikariyo rom tasma aliskanli artsin diye insalar yururken korkuyor oldu yerde kaliyor yurumuyor ben napmaliyim bu nu atlamadan diger egitim leri vermek istemiyor butun herseye bir anda yukle yemem Not : sahiplendim kisiden 10yavru vardi ve oyle biyerki kopegim kendi kardesleri ve annesi disinda pek hayvan insan buyuk ihtimal gormedi ama orda boyle degilmis serbest olarak cok rahat kimseye bise yapmiyor mus Bi yardimci olursanız sevinirim
IMG-20191027-WA0017.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, öncelikle bu sevimli köpeğin ilk olarak size alışması, daha sonrasında ise güvenmesi gerekiyor. Bu durum aslında çevreniz içinde geçerli diyebilirim. Öncelikle çevrenize alışması, daha sora çevrenize güvenmesi gerekiyor.

Hangi hayvan olursa olsun, ilk sahiplendirildiği vakit çok korkat ve endişelenir. Eğer sahibine güvenirse de onu hiçbir şekilde yalnız bırakmaz. Eğer siz bir sorun görmüyorsanız tasmasız bir şekilde gezinmesine müsaade edin. Dışarı çıktığınızda (gezi, wc vb.) tasmasını takarsınız yeniden. Köpeğinizin ayrıca maşallahı var, çok tatlı. Bir ömür birlikte yaşamanız dileğimle.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
çok güzel bir can sahiplenmişsiniz, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum her ikinize de 🥰😍

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
@Temelreis, öncelikle bu sevimli köpeğin ilk olarak size alışması, daha sonrasında ise güvenmesi gerekiyor. Bu durum aslında çevreniz içinde geçerli diyebilirim. Öncelikle çevrenize alışması, daha sora çevrenize güvenmesi gerekiyor.

Hangi hayvan olursa olsun, ilk sahiplendirildiği vakit çok korkat ve endişelenir. Eğer sahibine güvenirse de onu hiçbir şekilde yalnız bırakmaz. Eğer siz bir sorun görmüyorsanız tasmasız bir şekilde gezinmesine müsaade edin. Dışarı çıktığınızda (gezi, wc vb.) tasmasını takarsınız yeniden. Köpeğinizin ayrıca maşallahı var, çok tatlı. Bir ömür birlikte yaşamanız dileğimle.
Bana saten alisti evdekilere de ama iste sorun sokakta kopek parkin da oluyor Baska kopek yaplasamiyor yanina

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, yaklaştığı zaman çok mu saldırgan oluyor köpeğiniz? ben tam olarak anlayamadım durumu

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
Ya soyle yaklasma degil görmesi yetiyor saldirganlikta ta denmez korkarak havliyor sanki bise yapacaklar saniyor

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, zaman içerisinde çok güzel uyum sağlayacak :) hiç merak etmeyin, şu an sadece endişeli ve ürkek olduğundan bu tepkiyi veriyordur. Çok iyi anlıyorum sizi :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Geldiği yer hakkında bir bilginiz var mı? Gördüğü muamele insanlara olan davranışları vs.