3 aylık erkek tekir kedim kuru mama yemiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

dnzzftm

Yeni Üye
Kedi Dostu
3 aylık erkek tekir kedim kuru mama yemiyor aslında tavuk suyuyla bile ıslattım yaklaşmıyor bile mamaya sağlığı için yemesi gerekiyor sürekli haşlanmış tavuk istiyor ciğer yemiyor. Sadece et ve tavuk yiyor. Hem benim bütçemi hem de kendi sağlığını düşündüğüm için önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden:)

Ekli dosyalar

• IMG_1170[1].JPG
    IMG_1170[1].JPG
    196.9 KB · Görüntüleme: 439

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Telefonla konuştuğumuzda söylediğim gibi, sana bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi @socrabbit diye düşünüyorum. Diğer üyelerimizde alternatif olarak çözüm sunabilirler.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, öncelikle kullandığınız mama markasını öğrenebilir miyim?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Öncelikle daha yavru olduğundan mamalar ona sert geliyor olabilir. Yumuşatmayı deneyin diyeceğim ama zaten denemişsiniz. Bu noktada size Mutamin somon yağı tavsiye edebilirim. Mama yemeyen kediler ve köpekler için çok iyi sonuçlar alabiliyoruz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer işe yaramazsa alternatif çözümler deneyebiliriz ancak bu markanın işe yarayacağını düşünüyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@dnzzftm, ben sana ne dedim? @socrabbit demek çözüm demek :) ilerleyen zamanlarda kendi mama şirketimizi kuracağız.

Yeş

Hayvansever
Kedi Dostu
Başlarda ıslak mama ile karıştırarak ve gittikçe ıslak mama miktarını azaltarak deneyebilirsiniz belki...

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
@dnzzftm, ben sana ne dedim? @socrabbitilerleyen zamanlarda kendi mama şirketimizi kuracağız.
Bu habere sizin adınıza çok sevindim. Tam size yakışır bir proje Tevfik bey. Şimdiden hayırlı olsun. Mama şirketini kurunca yazılım departmanında görev almak isterim. Özellikle şirketin kurulduğu ilk zamanlarda, yazılım departmanındaki yazılımsal maliyetler hariç, kendim için pay ayırmadan ücretsiz olarak destek olmayı isterim. Haberdar etmenizi bekliyor olacağım.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@empat, çok teşekkür ederim. Araştırma içerisindeyim açıkçası, Devlet teşviki alabilirsem de ayrıca muhteşem olacak. Desteğinden dolayı çok teşekkür ederim yeniden gönlü güzel insan🙏🏻

Didem Berfin İnsan

Hayvansever
Kedi Dostu
Schesir yaş maması var tamamen tavuk gibi benim kedim de yeniyordu bu yaş mamadan alıp katı mama ile karistirdim bi süre baya iştahlı yiyor. Hala devam ediyosa tavsiye ederim

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu arada önerilen tavsiyeler oldukça güzel hoşuma gitti. Böyle bir durum ile karşılaştığım vakit güzel tecrübe edinmiş olurum, benim oburum hepsini yiyor ama bu dönemler rejimde kendisi :)

dnzzftm

Yeni Üye
Kedi Dostu
Başlarda ıslak mama ile karıştırarak ve gittikçe ıslak mama miktarını azaltarak deneyebilirsiniz belki...
EVET YAŞ MAMA İLE KARIŞTIRDIM ARTIK YİYOR BİRAZ İNATÇI MİKTARI AZALTMAKTA ZORLANACAK GİBİYİM :) TEŞEKKÜR EDERİM BU ARADA