2020 Yılınız nasıl geçti?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam;

Hayvan dostlarımıza odaklanmışken kendimizi de unutmamamız lazım. Hepimiz için zor bir yıl oldu.

Umuyorum 2021 yılı daha iyi geçer.

Üyelerimizin 2020 yılı nasıl geçti? Herkes iyi mi? Umutları gerçekleşti mi , yeşerdi mi yoksa söndü mü? :D

--

Kendim için söylemem gerekir ise 2020 benim açımdan çok rahat geçti. İşe gitme oranım %30 idi , kalanında evden calısıyordum. Zaten 1.5 senelik evliyim , 1 senesi karantina da geçti :D

Luna ve Lucy' i evlat edindim, okumaya karar verdiğim kitapları okumadım :D , bol bol film izledim dizi izledim. Motosikletimi yeniledim, bol bol yedim ve coook kilo aldım.

Dostlarımda ve ailemde hiç korona vakası denk gelmedi, bu nedenle o psikolojiye hiç girmedim. Zaten evden dışarı cıkmayı seven bir tip değilim son 3 senedir falan. Bu nedenle korona evde oturmama ekstra bahane oldu.

Simdiden Mutlu Noeller herkese.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
2020 yılını özetlemek pek istemiyorum, güzel şeyler yaşadığım anılar oldu ama genel itibari ile sosyal yaşam ve çalışma yaşantım bayağı etkilendi. Ben de işlerimi evden yürütme kararı aldım, aslında bir ofis kurup yazılım şirketi kurayım dedim fakat çok büyük risk almış olurum.

Kötü günler geride kaldı, 2021 yılında daha kötü günleri geçirecekmişiz gibi geliyor. Umarım yanılıyorumdur :) Yaz dönemi bisiklet sürdüm çılgınlar gibi, günde 100 kilometre antrenman turu planım vardı, daha sonra sattım. Spor salonlarıda kapatıldı ve biraz yemeğe düştüm ben de, yüksek kalorili yiyecekler tüketmemeye çalışıyorum ama haliyle oluyor :) Ayrıca okuduğum kitaplarım oldu.

2021 yılında hedeflerim arasında vücudumu çok daha iyi geliştirmek olacak, aklımda steroid (kür) almak var ama onunda yan etkileri çok fazla, onun öncesinde check up yaptırmam gerekli, böyle bir ilacı vücudum kabul edecek mi diye :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
İyi geçti diyen bir sizi görüyorum @Arndiol :D

Benim için oldukça kötü geçti aşırı derece sıkıldım, sıkıldım ve daha çok sıkıldım :sneaky:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik valla 2021 ocak 4 itibari ile bende sağlam bir spor ve diyete gireceğim. 2020 yılını kaçamak yılı yaptım valla 1/4 oranında kilo vermem lazım :D :D

@Gizem valla ne yalan söyleyim benim için iyiydi. hem home office calıstım, hem işim gereği ziyaretler vs. iptal oldugu için iş yüküm %50 azaldı , kedilerim oldu derken iş sürecim cok iyi geçti.
Bunaldıgım dönemlerde oldu, haftada 1 dışarı cıkardım onu da yapamayınca biraz sıkıldım. Ama haftasonları sokağa cıkma yasagı oldugundan trafik bomboş oldugundan motosiklet ile dolaşmak daha zevkli oldu.

valla baya sevmişim 2020'Yi ben :D :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Spor yapmak bayağı iyi gelecek @Arndiol :D Boyum 1.86 ve kilom 90, spor yapsam biraz daha kilo almam gerekiyor normal de ama yapamadığım için almam biraz sıkıntı oluyor :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Siz bayağı bayağı 2020 yıllına aşık olmuşsunuz :D :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik 180 - 85 idim , simdi öyle böyle kilo almadım söylemicem :D

@Gizem valla öyle. protesto edip 2020 nin bitişini 2021 in başlamasını kutlamıcam bile :D

hasretmizgin

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu yıl boyunca Çeşitli şeyler virüs deprem birçok şey ile geçti enteresan bir şekilde Varlığımdan şüphe ettiğim zamanlar oldu 😁

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@hasretmizgin, deprem hissetmedim ama hissedenlerin duygularını fazlasıyla hissettim, daha önce deprem yaşadığımdan dolayı nasıl hâlde olduklarını çok iyi tahmin ediyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@hasretmizgin, hanım dilerseniz Kendini Tanıt kategorisine konu açıp kendinizi tanıtabilirsiniz.

Ailemize katılan üyelerimizi tanımak isteriz.