2019 Veteriner Fiyatları (Yaklaşık)

Sizce Veteriner Ücretleri Uygun MU?

• Devlet dur demeli bu fiyatlara

Oy: 24 75.0%
  • Fiyatlar Uygun

Oy: 8 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    32
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner ücretleri bence gayet uygun diyebilirim çünkü o insanların ödedikleri kiraları, vergileri de düşünmemiz gerekiyor aksi hâlde geçinmeleri oldukça güç olacaktır. Ayrıca o kadar dirsek çürütüp gerçekten işini hakkıyla yapan veteriner hekimlere bence ödediğimiz ücret sonuna kadar helaldir.

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Artık fiyatların dalgalanmasıyla ilgilenmiyorum. Sadece tek bir isteğim var, her ne kadar ülke ambiansına göre ütopik olsa da... Keşke o fiyatların hakkını veren "hayvansever veterinerler" olsa ülkemizde, keşke...

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu yıl nedense fiyatlar artmış... Geçen yıl 35tl ye dış parazit damlası yaptırırken bu sefer 70tl aldılar. Neymiş efendim damlayı sıkma parasıymış. Bende veterinerimi değiştirmek durumunda kaldım hem bütçe aşıyor hem benim istediğim daha çok hayvansever bir veteriner hekimle iletişimde olmak. Sırf bu işi ticaret için yapanlarla değil.

Rosesayse

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu yıl nedense fiyatlar artmış... Geçen yıl 35tl ye dış parazit damlası yaptırırken bu sefer 70tl aldılar. Neymiş efendim damlayı sıkma parasıymış. Bende veterinerimi değiştirmek durumunda kaldım hem bütçe aşıyor hem benim istediğim daha çok hayvansever bir veteriner hekimle iletişimde olmak. Sırf bu işi ticaret için yapanlarla değil.
Sana verse sende sikardin acaba kendi sikmayinca kac para duserdi el insaf ya

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Rosesayse, bizimki dişi 6mayda kisirlastirildi, kardeşleri de erkekti onlar da öyle oldu. Kendilerini tam olarak bilmeden yapılması daha iyi. Kizgınlık dönemi yaşamadan.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Rosesayse, ben açıkçası ev hayvanlarının hem sağlığı hem de ömrü için kisirlastirilmasindan yanayım. En nihayetinde doğum nasıl bizim omrumuzden alıyorsa onlarda da öyle.

Aksoy38

Hayvansever
Kedi Dostu
Kapının önünde duran arabadan masraflı olabiliyor ama olsun canı sağolsun tosunumun 🙂

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Aksoy38, inanın o arabanın size kullanmadığımız zaman bile en az 200-300lira masrafı var. Ama kedilerin biz hesapladik eşimle, aylık en fazla masrafı 100 lira. Kaldı ki bizimki cidden ultra lüks yaşıyor bir de 😀