2 Muhabbet Kuşu İçin Kafes Önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

emirbolat

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar,

Dişi kuşumun yanına bir erkek aldım. Bunun için uygun kafes önerir misiniz? Şu anki kafese sığarlar fakat kafesin bazı yerlerinde biraz pas var, ayrıca biraz küçük geleceğini düşünüyorum.

Kafes önerir misiniz? Bütçe maksimum 175 TL.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Aşağıdakiler gibi büyük, galvaniz/pirinç telli ve ızgaralı kafesleri tercih edin. İsterseniz n11'e "ortadan bölmeli tabanlı ızgaralı çifthane üretim kafesi salma" yazın ve çıkan ürünü bir inceleyin (sadece örnek olması amacıyla söylüyorum, kafesi satan kişi/kişiler hakkında bir bilgim yok)

Sarı olan Canser marka bir kafes; telleri pirinçten ve fiyatı yaklaşık 200 lira. Eğer imkanınız varsa bunu da tercih edebilirsiniz.

images - 2021-09-17T233223.098.jpeg
ortadan-bolmeli-tabanli-izgarali-cifthane-uretim-kafesi-salma__0887094495146025.jpg

easyinthehood

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Aşağıdakiler gibi büyük, galvaniz/pirinç telli ve ızgaralı kafesleri tercih edin. İsterseniz n11'e "ortadan bölmeli tabanlı ızgaralı çifthane üretim kafesi salma" yazın ve çıkan ürünü bir inceleyin (sadece örnek olması amacıyla söylüyorum, kafesi satan kişi/kişiler hakkında bir bilgim yok)

Sarı olan Canser marka bir kafes; telleri pirinçten ve fiyatı yaklaşık 200 lira. Eğer imkanınız varsa bunu da tercih edebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 4814Ekli dosyayı görüntüle 4815
Kafes tellerinin dik olmamasına dikkat etmekte de fayda var. Kuşlar tutunurken çok zorluk çekebiliyor. Fotoğraftaki kafesler gibi olanları tercih edebilirsiniz ancak teller yatay olursa daha iyi olur.