2 Anne Kedi ve Yuva Problemi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Myefsane

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba geçen sene yavrulayan anne kedi turuncu adında yavruyu bize bıraktı gitti. Bizde uzaktan uzaktan baktık büyüttük.( Sokak kedisi) Şimdi oda hamile adoreden ev aldık güzel bir yere koyduk orada kalıyor ara ara şimdi baktım anne kedi oraya geldi. Orada anne kedi doğum yaptı bunun yavrusu turuncu da hamile bir ev daha yakınına koysak olur mu? Adore Nin evlerinden bahsediyorum. Kapıları farklı istikamete baksa öyle koysak olur mu? Yoksa aralarında mesafe mi olmalı.

not: hiç bir şekilde yakalayamıyoruz. Evin yakında dikenlik var oraya saklanıyorlar.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yan yana olmadığı sürece sorun olmaz. Annenin güvende hissedeceği bir yere koymanız onun için yeterli olur. Doğumu ne zaman biliyor musunuz?

Myefsane

Hayvansever
Kedi Dostu
Yan yana olmadığı sürece sorun olmaz. Annenin güvende hissedeceği bir yere koymanız onun için yeterli olur. Doğumu ne zaman biliyor musunuz?
Sabah anladım doğum yapacağını yer arıyordu kendine Az önce yaptı anne kedi yavru kedinin evini sahiplendi onun evinin altında kapısı farklı tarafa bakan yuvayı koydum anlaşırlarsa orada olacaklar anlaşamazlarsa ikisine de ayrı branda alıp üzerini kaplayacağım. 5-6 m mesafeye koyacağım. korunaklı olacak ama tek korkum anne kediyi rahatsız etmeden nasıl yapacağım.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yemek aramaya çıktığında yaparsanız ikiniz için de rahat olur. Mümkün olduğunca anne yok iş yapmaya çalışırsınız.