2.5 aylık köpeğim oyun oynarken sevgisini ısırarak gösteriyor !

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

optimist

Hayvansever
Kopek Dostu
2 hafta önce 2 aylık yavru pitbull red nose sahiplendim bahçemde bakıyorum hiç bir türlü şiddete vs. maruz kalmadı evladım gibi bakıyorum ve cana yakın büyütmek istiyorum fakat oyun oynarken sevgisini ısırarak gösteriyor yavru olmasından kaynaklı olduğunu onun anlamadığını düşünüyorum fakat genede bilgi almak istedim büyümeye başladıkça bu huyunu bırakır mı bilen bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

TEŞEKKÜRLER

İYİ FORUMLAR...

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Büyüyünce bu huyunu bırakması tamamen sizinle alakalı. Eğer ısırmasına izin verir ve bu yönde oyunlar oynatırsanız büyüdüğünde de oyun oynarken sizi ısırmaya devam edecektir. Dişlerini kaşıması için birkaç çeşit oyuncak almanızı ve sizi ısırmaya çalıştığında oyuncağı ısırmaya yönlendirmenizi tavsiye ederim. Sizi ısırdığında tepkinizi göstermeniz ve gerekirse odayı terk etmeniz de işe yarayabilir. :)
Bu konu ile ilgili birkaç üyemiz daha başlık açmıştı. Onlara da göz atmanızı tavsiye ederim.

optimist

Hayvansever
Kopek Dostu
her seferinde tepki veriyorum fakat yaptıklarım ona genede oyun gibi geliyor hiç aldırış etmiyor desem yeridir sevmeye başladıgımda hemen aynı şeyleri tekrarlıyor