Çekiliş Var 10 Kg. Pro Plan Kedi Maması Çekilişimiz Başlamıştır

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet değerli hayvansever dostlar, bugün itibari ile 10 Kg. Pro Plan Kedi Maması Çekilişimiz Başlamıştır. Kazanan kişinin isteğine göre mamasını göndereceğiz, isteyene yavru kedi maması, isteyene yetişkin kedi maması, isteyene ise kısırlaştırılmış kedi maması. Tamamen kazanan kişiye bağlıyız bu konuda.

Büyük bir aile olabilmemiz için değerli dostlarınızın sevebileceği en güzel mamaları çekiliş ile hediye etmeye devam ediyoruz. 09.09.2019 tarihinde başlatmış olduğumuz Pro Plan Kedi Maması çekilişimize katılmak isteyen hayvanseverlerden istediğimiz şartlar aşağıdadır;

Sitemiz içerisinde Min. 15 adet mesajı bulunan kişiler katılacaktır çekilişimize
(Çekilişe katılmak için lütfen her konuya teşekkürler, sağ ol, emoji vb. yorumlarda bulunmayınız. Konulara mantık çerçevesinde yorumlar yapınız)

10 Kg. Pro Plan Kedi Maması çekilişine ait olan bu konuyu sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmaktır (konunun en altında paylaş butonlarımız mevcut).

15 mesaj ve üzeri olan hayvansever dostlarımız konu altına "Hayvanları seviyorum ve bu çekilişe katılıyorum" yazması yeterli olacaktır.

- Bunları tamamlayan herkes çekilişimize katılmaya hak kazanabilir. Birçok hayvansever üyemize mama gönderimini sağladık, bunlardan biri de sen olabilirsin.

Çekiliş bitiş tarihi: 20.09.2019

Not: Çekiliş şartlarını yerine getirmeyen kişi/lerin çekilişe katılma istekleri iptal edilecektir.

Mamanın markasına ait temsili görseldir.

pro-plan-kedi-mamasi.png

Son düzenleme:

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk ben yazayim :)

Hayvanları seviyorum ve bu çekilişe katılıyorum.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Kuzenim whatsapptan yazdı senin takıldığın sitede kedi maması çekilişi yapıyorlar diye link gönderdi ben de hemen katılayım dedim :)

Hayvanları seviyorum ve çekilişe katılıyorum.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Hayvanları seviyorum ve bu çekilişe katılıyorum

Eğer çıkarsa komşu bahçedeki yavrular yaşadı

Facebook ve whatsapp üzerinden paylaştım.

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu

YavuzTR

Hayvansever
Kus Dostu
(Sevmeyenler ölsün.)

Teşekkür ederiz.

controlsuz

Hayvansever
Kedi Dostu
hayvanları seviyorum ve bu çekilişe katılıyorum. :)
herkese bol şanslar

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet değerli hayvansever dostlar, bugün itibari ile 10 Kg. Pro Plan Kedi Maması Çekilişimiz Başlamıştır. Kazanan kişinin isteğine göre mamasını göndereceğiz, isteyene yavru kedi maması, isteyene yetişkin kedi maması, isteyene ise kısırlaştırılmış kedi maması. Tamamen kazanan kişiye bağlıyız bu konuda.

Büyük bir aile olabilmemiz için değerli dostlarınızın sevebileceği en güzel mamaları çekiliş ile hediye etmeye devam ediyoruz. 09.09.2019 tarihinde başlatmış olduğumuz Pro Plan Kedi Maması çekilişimize katılmak isteyen hayvanseverlerden istediğimiz şartlar aşağıdadır;

Sitemiz içerisinde Min. 15 adet mesajı bulunan kişiler katılacaktır çekilişimize
(Çekilişe katılmak için lütfen her konuya teşekkürler, sağ ol, emoji vb. yorumlarda bulunmayınız. Konulara mantık çerçevesinde yorumlar yapınız)

10 Kg. Pro Plan Kedi Maması çekilişine ait olan bu konuyu sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmaktır (konunun en altında paylaş butonlarımız mevcut).

15 mesaj ve üzeri olan hayvansever dostlarımız konu altına "Hayvanları seviyorum ve bu çekilişe katılıyorum" yazması yeterli olacaktır.

- Bunları tamamlayan herkes çekilişimize katılmaya hak kazanabilir. Birçok hayvansever üyemize mama gönderimini sağladık, bunlardan biri de sen olabilirsin.

Çekiliş bitiş tarihi: 20.09.2019

Not: Çekiliş şartlarını yerine getirmeyen kişi/lerin çekilişe katılma istekleri iptal edilecektir.

Mamanın markasına ait temsili görseldir.

Ekli dosyayı görüntüle 844
twitter ve whatsapımda paylaşım yaptım Çaklıt'ın şansına umarım bize çıkar 🙏❤

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Değerli hayvansever dostlar, katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. 20 Eylül 2019'a kadar sitemiz içerisinde minimum 15 adet mesaja ulaşabilirsiniz. 1 (bir) gün içerisinde yazacaksınız diye bir kural yoktur.

Sitemizin amacı büyük bir aile olabilmek, insanlara güzel hizmetler sunabilmektir. Kazancımızın gelirini ise sokak ve barınak hayvanlarına bağışlayacağız. Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın...

seoizmir

Hayvansever

hazar55

Hayvansever
Kedi Dostu

empat

Hayvansever
Kedi Dostu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...