Sonuç 10 Kg. Pro Plan Kazanan Talihlimiz Belli Oldu!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, birçok kişi 10 kg. Pro Plan Kedi Mamasını kazanmak için elinden geleni yaptı fakat kazanan tek bir kişi oldu.

Dün gece de dediğim gibi çok yorgun olduğumdan dolayı çekilişi yapamadım ve bugün yapmak durumunda kaldım. Kazanan hayvansever dostumuzu tebrik eder, kazanamayan dostlar ise lütfen üzülmesinler. Kısa zaman içerisinde çok daha fazla çekiliş yapacağız.

Kazanan kişi veya kişileri burada etiketliyorum, sitemiz içerisinde 48 saat içerisinde geri dönüş yapmadığı vakit çekilişi iptal ediyor ve mamayı direkt olarak sokak hayvanlarını besleyen gruba bağışlıyorum.

Kazanan talihlimiz: @Begüm hanım, kendisini tebrik ediyoruz. Lütfen özel mesaj yolu ile açık adresinizi iletiniz.

Video aşağıdadır, eğer ses yok ise açmış olduğum müzikten dolayı büyük ihtimal telif almıştır.

Ek olarak: Videoyu durdurabilir, isimlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Not: Katılım olarak 15 mesaj ve üzeri şartı vardı, eğer ismim neden yok diyorsanız mesaj sayınız yeterince değildir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yakın zaman içerisinde karışık bir paket hediye edeceğiz. Paket içerimizde birçok alternatif hediye olacaktır :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sizlere de katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Fakat bir alt limit belirlemek zorundaydım ve bu kurala uymayan kim olursa olsun katılıma almıyordum. Benim yeğenimde sitede kayıtlı @Bekir Ocak ismi ile onu dahi çekilişe almıyorum. Aynı zamanda yönetimden kimsenin girmemesini zorunlu hâle getirdim.

Diğer ayın başında yeni bir çekiliş daha yapmayı hedefliyoruz ve umarım bu sefer katılım çok daha fazla olur.

Son düzenleme:

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Sokaktakiler için yapalım bu sefer dun otobusteydm çöpe bir şey dökülmüş yavrum onu yaliyordu kir pas içindeler alıyorum ama sınırlı yetisemiyorum hepsine nerde görsem yanmda mama varsa besliyorum sahiplndrme yapiyorum

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aşırı mutlu oldum çok mutluyum😍😍 hayatımda gerçekten ilk kez bir şey kazanıyorum🤗🤗 size gerekli bilgileri gönderiyorum @Tevfik bey

Pikican

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, birçok kişi 10 kg. Pro Plan Kedi Mamasını kazanmak için elinden geleni yaptı fakat kazanan tek bir kişi oldu.

Dün gece de dediğim gibi çok yorgun olduğumdan dolayı çekilişi yapamadım ve bugün yapmak durumunda kaldım. Kazanan hayvansever dostumuzu tebrik eder, kazanamayan dostlar ise lütfen üzülmesinler. Kısa zaman içerisinde çok daha fazla çekiliş yapacağız.

Kazanan kişi veya kişileri burada etiketliyorum, sitemiz içerisinde 48 saat içerisinde geri dönüş yapmadığı vakit çekilişi iptal ediyor ve mamayı direkt olarak sokak hayvanlarını besleyen gruba bağışlıyorum.

Kazanan talihlimiz: @Begüm hanım, kendisini tebrik ediyoruz. Lütfen özel mesaj yolu ile açık adresinizi iletiniz.

Video aşağıdadır, eğer ses yok ise açmış olduğum müzikten dolayı büyük ihtimal telif almıştır.

Ek olarak: Videoyu durdurabilir, isimlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Not: Katılım olarak 15 mesaj ve üzeri şartı vardı, eğer ismim neden yok diyorsanız mesaj sayınız yeterince değildir.

Tebrikler güle güle kullanin

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Anladım ki hiç şansımız yok yazık 😞Bı daha ne evdeki hasta canlarım. Nede sokak canlarım için bı sans olur sesimizi duyan olur da yardım eli uzatan güzel insanlar öldür diye düşünüp katılım yapmiyacagim..çekiliyorum ... herkeze tebrik

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Ebru Güzelyurt, neden sürekli isyan ediyorsunuz ebru hanım? ben görmedim dahi çekilişi, burada eminim çok fazla insanın ihtiyacı vardı bu mamaya bunlardan bir tanesi de benim ama @Begüm hanımı tebrik etmekten başka çarem yok, yanlış anlamayın ama sadece çekiliş zamanlarında burada görüyorum sizi ve size çıkmadığında isyan edip gidiyorsunuz, çekiliş yapılacağı zaman yeniden katılıyorsunuz!

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
@Ebru Güzelyurt, neden sürekli isyan ediyorsunuz ebru hanım? ben görmedim dahi çekilişi, burada eminim çok fazla insanın ihtiyacı vardı bu mamaya bunlardan bir tanesi de benim ama @Begüm hanımı tebrik etmekten başka çarem yok, yanlış anlamayın ama sadece çekiliş zamanlarında burada görüyorum sizi ve size çıkmadığında isyan edip gidiyorsunuz, çekiliş yapılacağı zaman yeniden katılıyorsunuz!
.genlde burdayım fırsat buldukça görmüyor olabilirsiniz .ben çok vakti olan biri değilim .ayrıca. gizem hanım ne zamn girip girmeyecegimi kime sormam gerikiyor peki yapmayın lütfen Cakilis için hiç bi zamn isyan etmedim. İhtiyacı olana cikiyo ama cok ihtiyci olana cikmiyor e insan uzuluyo tabi üzüldüm.uzuntumu belirttim. .ayrıca boş vaktim yok fırsat bulursam girerim. Simdi olduğu gibi.. gecenin 4 den sabaha kadar tek başıma beslemeler deyim. Günün diğer kısmında tedavi de. Sonra Gine canlara .yani kusura bakmayın öle cok vaktim yok. her dakika buralarda olamam .ki .istediğim zaman girerim dimi gizem hanim bu en doğal hakkım .kimseden izin alamama gerek yokk. bulunduğum yere gelin anlarsınız.guzel insan Neden isyan ettiğimi herkezin ihtiyacı var tamm ama benim gibi can tedavi ettren evinde hasta kediler sokakta 53 ten fazla kedi sayabildiklerim..her gün günde üç kere hem hastane hem klinik giden Yoktur 1 canla gidip 4 canla dönen hiç yoktur . durumumuz olmamasina rağmen gormezden gelmiyoruz . bizde o yüzden bı umut canlarin şansı olur diye çabalıyoruz .haliyle kaybedince her insan gibi uzuluyoruz biraz .görmeden bilemezsiniz hepimiz hayvan sevip besliyoruz ama ama herkezinki aynı ve esit değil unutmayın .tedavi etmek daha zor inanin uzun bı tedavi süreci ve masrafı çok . En azından mama yiyebilsinler diye urasiyoruz gerçekten. Kimseyi tanımadan o kişi adına konuşmayın olur mu

Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gizem hanım, böyle ithamlar hoş değil. Dileyen istediği zaman girebilir sitemize, bunu ben dahi sorun etmiyorum. İnsanların özgürlüklerine karışamayız sonuçta.

@Ebru Güzelyurt hanım, sizden tek ricam lütfen forumu kullanırken sonradan nokta, virgül veya emoji gibi şeyler koymayınız. Bu tarz bir işlem yaptığınızda o mesajınızın bir hükmü olmuyor ve siliyorum. Açıklamalı mesajlara her zaman pozitif bakarım fakat tek emoji, nokta, virgül vb. gibi mesajların atılması yasak.

Kimsenin kalp kırmaya hakkı yoktur. Burada tek ortak noktamız hayvanlar.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.