10-15 kg Kedi maması hakkında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Mamaların aroması bozulmasın diye nasıl saklamak lazım arkadaşlar. Kavanozlara ayırmaktan yoruldum. Buzdolabı poşetleri de hava alıyor.. var mı fikriniz? (Belki de yılda 400-450₺ zarar edip 1,5- 5 kg almak lazımdır)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
En guzeli .15kiloluk mama

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Mamaların aroması bozulmasın diye nasıl saklamak lazım arkadaşlar. Kavanozlara ayırmaktan yoruldum. Buzdolabı poşetleri de hava alıyor.. var mı fikriniz? (Belki de yılda 400-450₺ zarar edip 1,5- 5 kg almak lazımdır)
Sadece hava değil, ışık da almaması gerekiyor galiba. Biz 15 kg'lık paketi balkonda bırakıyoruz. Küçük bir ağzı kapalı kaba birer kilo birer kilo koyuyoruz bittikçe. Kap da opak ama. Şimdiye dek ekstra bir bayatlama fark etmedim. Bu şekilde bitene kadar idare ediyor.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
1 5 yazacaktım, 15 algılamış sistem.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Birer kiloluk paketlerde açık olmamak şartıyla yollayan pet shoplar var. Ben kuru mama almam gerekiyorsa saklama derdi olmasın diye bir iki kiloluk paketlerde sipariş ediyorum. Fiyatta bir oynama olmuyor genellikle 15 kilo fiyatına alıyorsunuz.

erik

Hayvansever
Kedi Dostu
Birer kiloluk paketlerde açık olmamak şartıyla yollayan pet shoplar var. Ben kuru mama almam gerekiyorsa saklama derdi olmasın diye bir iki kiloluk paketlerde sipariş ediyorum. Fiyatta bir oynama olmuyor genellikle 15 kilo fiyatına alıyorsunuz.
merhaba, sokaktaki kedi dostlarımız için orta fiyat grubunda hangi mamayı önerirsiniz , ve 8 yaşında kısır dişi kedi için royal canin +7 steriled kullanıyorum , değişiklik yapmayı düşünüyorum ve bravery kedi maması dikkatimi çekti , ne dersiniz bravery hakkında , teşekkürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
merhaba, sokaktaki kedi dostlarımız için orta fiyat grubunda hangi mamayı önerirsiniz , ve 8 yaşında kısır dişi kedi için royal canin +7 steriled kullanıyorum , değişiklik yapmayı düşünüyorum ve bravery kedi maması dikkatimi çekti , ne dersiniz bravery hakkında , teşekkürler
Sokak hayvanlarına mama için aşağıdaki başlığa göz atabilir, kendi kedinize mama önerisi için ayrıca başlık açabilirsiniz. Konu dışındaki soruları farklı başlıktan yanıtlıyoruz.