1 su bardağı dolusu Royal canin professional Maxi pupy kaç gram gelir

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu
1 su bardağı dolu Royal canin professional Maxi pupy kaç gram gelir yada 200 gram ölçüp kaç su bardağı geldiğini bana yazarsanız

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mehmetozn09,Royal canin iyi bir mama değil önce onu soyleyim. İri taneli miydi o?
Nd nin mamasi var bizde, onu ölçtüm 1 su bardagi 90 gram geliyor.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
O zaman 90 gram muhtemelen. Nd de küçük çünkü.

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu
O zaman 90 gram muhtemelen. Nd de küçük çünkü.
Peki niye iyi bir mama değil cane corso yurtdışı birinciliği olan bir üretici kullanıyor bu mamayı 2 aylığa kadar starter 15 aylığa kadar puppy 15 aylıktan sonra adult ve köpekleri 8 aylık olanları en az 55 kg tüy kalitesi çok güzel bende ondan rica ettim getirtti mamayı yurtdışından Türkiye'de Yok çünkü ve nd mamalardan daha pahalı.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Royal Canin genellikle içeriğinde et kullanmıyor ve çok fazla tahıl içeriyor. Uzun vadeli kullanımda ise hayvanlara adeta bağımlılık yapıyor, başka bir marka tüketemiyorlar. Royal Canin'in yurtdışında et kullandığı bir çeşit var mı pek hatırlamıyorum doğrusu, mamanın içeriğini atarsanız daha iyi yardımcı olurum.

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu
Royal Canin genellikle içeriğinde et kullanmıyor ve çok fazla tahıl içeriyor. Uzun vadeli kullanımda ise hayvanlara adeta bağımlılık yapıyor, başka bir marka tüketemiyorlar. Royal Canin'in yurtdışında et kullandığı bir çeşit var mı pek hatırlamıyorum doğrusu, mamanın içeriğini atarsanız daha iyi yardımcı oluru
Royal Canin genellikle içeriğinde et kullanmıyor ve çok fazla tahıl içeriyor. Uzun vadeli kullanımda ise hayvanlara adeta bağımlılık yapıyor, başka bir marka tüketemiyorlar. Royal Canin'in yurtdışında et kullandığı bir çeşit var mı pek hatırlamıyorum doğrusu, mamanın içeriğini atarsanız daha iyi yardımcı olurum.
Bunlar yazıyor pakette yabancı yazıyor ama sitede böyle yazıyor Royal Canin Maxi Puppy Professional

Dünyada Mama lideri olarak üretim yapan Royal canin Profesyonal üreticiler için üretmiş olduğu Professional Serisi mamalar içerik olarak diğer üretimlerinden daha fazla geliştirilmiştir.

Dünyanın En iyi Labrador Üreticilerinin Kullandığı mamaların başında gelen royal canin Professional serisi mama sonunda ülkemize gelmiş bulunmaktadır. Yavru Gelişiminde Gerekli olan bütün herşeyi tam anlamınla barındıran mamalar arasında ilk sırada yer almaktanu
20
Ara
Royal Canin Maxi Puppy Professional
Posted by: heavendog Categories: Mamalar 3 Comments
royal canin professional maxi puppy
Royal Canin Maxi Puppy Professional

Dünyada Mama lideri olarak üretim yapan Royal canin Profesyonal üreticiler için üretmiş olduğu Professional Serisi mamalar içerik olarak diğer üretimlerinden daha fazla geliştirilmiştir.

Dünyanın En iyi Labrador Üreticilerinin Kullandığı mamaların başında gelen royal canin Professional serisi mama sonunda ülkemize gelmiş bulunmaktadır. Yavru Gelişiminde Gerekli olan bütün herşeyi tam anlamınla barındıran mamalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Maxi Puppy Profesyonel
Mama Almak İsterseniz Bizim İle İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Royal Canin Maxi Puppy Prefessional
Royal Canin Maxi Puppy Prefessional
PROFESYONEL MAXI Puppy, 15 aylığa kadar olan büyük cins yavruların benzersiz beslenme ihtiyaçları için kesinlikle formüle edilmiştir.

Sindirim sağlığının ve ayrıca iyi bir bağırsak florasının gelişiminin korunmasına yardımcı olur.

Ayrıca ılımlı enerji ile uzun büyüme süresini destekler
Eklem sağlığının yanı sıra kemiği de destekler
Sağlıklı bağışıklık sistemini güçlendirir
% 100 Komple ve Dengeli Beslenme
% 100 memnuniyet garantisi

ROYAL CANIN® PROFESYONEL MAXI PUPPY KURU KÖPEK MAMASININ YARARLARI

PREBIOTICS & L.I.P. SİNDİRİM SAĞLIĞI

Yüksek düzeyde sindirilebilir proteinlerle (L.I.P.) sindirim sağlığını ve iyi dışkı kalitesini destekleyen dengeli bir bağırsak florasını

( fruktooligosakaritler, mannanoligosakaritler ) destekleyen özel bir besin bileşimi.

L.I.P .: Sindirilebilirliği çok yüksek olduğu için seçilen protein – Sindirim Sistemi – Dışkı Kalitesi.

UZUN BÜYÜME – ORTA ENERJİ

Uzun bir büyüme periyoduna sahip olan büyük cins yavru köpeklerin ılımlı enerji gereksinimlerini kesinlikle karşılar.
Ayrıca, dengeli bir enerji alımı ve mineraller (kalsiyum ve fosfor), büyük cins yavrularda iyi kemik mineralleşmesine katkıda bulunur ve sağlıklı kemik ve eklemlerin desteklenmesine yardımcı olur.

DOĞAL SAVUNMA

Son olarak, bir antioksidan kompleksi ve mannanoligosakaritler ile yavru köpeğin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.

GARANTİLİ ANALİZ

HAM PROTEİN (MIN.)% 28,0
CRUDE FAT (MIN.)% 14.0
CRUDE FİBER (MAX.)% 3.6
NEM (MAKS.)% 10.0
CALCIUM (MIN.)% 1.02
FOSFORUS (MIN.)% 0.77
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES (FOS) * (MIN.) 3000 mg / kg
MANNANOLIGOSACCHARIDES (MOS) * (MIN.) 400 mg / kg

AAFCO Dog Food Nutrient Profilleri tarafından temel bir besin maddesi olarak tanınmaz.
CALORIE İÇERİĞİ
Bu diyet kesinlikle kilogram başına 3646 kilo kalori metabolizma enerjisi (ME) veya fincan bazında 346 kilokalori ME’yi beslenmiş olarak (hesaplanmış) içerir.dır.
Bana ham protein %30 geldi ve Türkiye de aradığımda tek bu sitede yazıyordu onlarda stokta yok dediler ve gelmicekmiş bir daha bende bir üretici den rica ettim o alırken bana da aldı yani et olduğunuda bilmiyorum pazartesi yine bir bakarım paket'e

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, paketlerde ya da sitelerde yazan "bilmemneleri bile biz besliyoruz" olayı sponsor anlaşmaları, ciddiye alınacak birşey değil.
Cogu marka "X yerin en iyi markası" yazıyor zaten.

Kendi yurtdışı sitesinde bile detaylı söylemiyor. Bence de cok tercih edilebilir bir marka deği

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, paketlerde ya da sitelerde yazan "bilmemneleri bile biz besliyoruz" olayı sponsor anlaşmaları, ciddiye alınacak birşey değil.
Cogu marka "X yerin en iyi markası" yazıyor zaten.

Kendi yurtdışı sitesinde bile detaylı söylemiyor. Bence de cok tercih edilebilir bir marka değil
Yani ben o kadarını bilmem bir üretici kullanıyor tanıdığım bana bunu önerdi bakıcam beğenmezsem bidaha almam zaten ama şuan tüy kalitesi dışkısı felan çok iyi bı zararını görmedim paketi tam bitirelim yine yazarım ve sizin önerdiğiniz en iyi Mama nedir büyük ırk Yavru köpek için

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Attıklarınız içeriği değil maalesef. Ingredients bölümünü atarsanız çevirebilirim. Royal Canin çoğunlukla petshoplar ve köpek eğitmenleri tarafından önerilir. Aslında fiyat/performans bakımından oldukça kötü bir markadır. Bahsettiğiniz kişi Royal Canin ile anlaşmalıysa sattığı mama üzerinden prim kazanıyor olabilir.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yani ben o kadarını bilmem bir üretici kullanıyor tanıdığım bana bunu önerdi bakıcam beğenmezsem bidaha almam zaten ama şuan tüy kalitesi dışkısı felan çok iyi bı zararını görmedim paketi tam bitirelim yine yazarım ve sizin önerdiğiniz en iyi Mama nedir büyük ırk Yavru köpek için
Wildfield, Brit Fresh ve Naturea oldukça iyidir. Denemenizi tavsiye ederim. :)

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu
Attıklarınız içeriği değil maalesef. Ingredients bölümünü atarsanız çevirebilirim. Royal Canin çoğunlukla petshoplar ve köpek eğitmenleri tarafından önerilir. Aslında fiyat/performans bakımından oldukça kötü bir markadır. Bahsettiğiniz kişi Royal Canin ile anlaşmalıysa sattığı mama üzerinden prim kazanıyor olabilir.
Yarın atacağım dediğiniz mamalarıda denerim

Mehmetozn09

Hayvansever
Kopek Dostu

Ekli dosyalar

• 16121818364087277291189039868135.jpg
    16121818364087277291189039868135.jpg
    3.9 MB · Görüntüleme: 98

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Dediğim gibi maalesef içeriğinde et yok, mamanın bitmesine yakın yukarıda önerdiğim mamalardan birini almanızı öneririm. O markalar Royal Canin'e kıyasla çok daha sağlıklıdır.