1 Kişiye Jumbo Muhabbet Kuşu Yavrusu Hediye

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, çok değer verdiğim Serkan ağabeyimin evinde özenle baktığı Jumbo Muhabbet Kuşu yavrusundan 1 adet hediye edeceğiz.

Öncelikle Serkan ağabeyime bize destek olduğundan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Jumbo Muhabbet Kuşlarını kendi evinde hobi amaçlı bakmaktadır, kuş seven bir üyeye benim muhabbet kuşlarımdan bir tanesini hediye gönderelim kardeşim dedi, sağ olsun var olsun.

Serkan ağabeyim Ankara'da ikamet etmektedir, kazanan kişiye yolcu otobüse ile gönderilecektir. Otobüs ücretini alıcı kişi ödeyecektir. Lütfen bunu göz önünde bulundurarak hareket edin.

İsterseniz elinde ve parmağında olan Yeşil Jumbo Muhabbet Kuşunu gönderebiliriz. İsterseniz 1 (bir) hafta sonra yeme yeni düşecek Jumbo Muhabbet Yavrusundan bir tanesini gönderebiliriz. Not: Görselleri üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Çekiliş için şartlarımız:
• En az site içerisinde 5 adet mesajınız olmalı (teşekkürler, sağ ol vb. gibi kısa kelimeler kabul edilmeyecek)
• Bu konuya Jumbo Muhabbet Kuşu çekilişine katılıyorum yazmalısınız.
• Çekilişin açıklanacağı tarih: 01.09.2019 günüdür.

Ekli dosyalar

• yavru-jumbo-muhabbet-kusu.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 278
  • yavru-jumbo-muhabbet-kusu-1.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu-1.jpg
    28.8 KB · Görüntüleme: 364
  • yavru-jumbo-muhabbet-kusu-3.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu-3.jpg
    28.7 KB · Görüntüleme: 405
  • yavru-jumbo-muhabbet-kusu-4.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu-4.jpg
    29.3 KB · Görüntüleme: 443
  • yavru-jumbo-muhabbet-kusu-5.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu-5.jpg
    26.9 KB · Görüntüleme: 456
  • yavru-jumbo-muhabbet-kusu-2.jpg
    yavru-jumbo-muhabbet-kusu-2.jpg
    53.7 KB · Görüntüleme: 1,251
Son düzenleme:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@serkan erkan, teşekkür ederim ağabeyim. Göndereceğimiz muhabbet kuşunun bire bir takibini ben yapacağım.

serkan erkan

Hayvansever
Kus Dostu
Kazanan sansli Ankara da olmaz ise tanidigini simdiden ayarlasin. Cebeci dikimevinden teslim olacak :) Hediye cok cok guzel olacagina emin olabilir herkes :)

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
2 sorum olacak, 1.si kuş otobüsle gönderilecek ise evcil hayvanlar için otobüsler farklı bir tarife mi uyguluyorlar yoksa normal ücret neyse o mu? 2.si çekiliş açıklandıktan ne kadar sonra gönderilecek? Kazanan kişi ona göre yerini hazırlasın :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ofurkanak, daha önce otobüs ile muhabbet kuşu göndermedim açıkçası konu hakkında @serkan erkan ağabeyimin fikri var. İkinci sorunuzun cevabı ise kazanan kişi belli olduktan hemen sonra verilecektir. Dediğim gibi kişi benimle irtibatta olacaktır, aksi hâlde muhabbet kuşu konusunda acemi ise detaylı bilgileri sağlayacağım.

Ki, birçok kişi Türkiye'de hayatında en az 1 defa da olsa muhabbet kuşu beslediğini tahmin ediyorum.

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
@ofurkanak, daha önce otobüs ile muhabbet kuşu göndermedim açıkçası konu hakkında @serkan erkan ağabeyimin fikri var. İkinci sorunuzun cevabı ise kazanan kişi belli olduktan hemen sonra verilecektir. Dediğim gibi kişi benimle irtibatta olacaktır, aksi hâlde muhabbet kuşu konusunda acemi ise detaylı bilgileri sağlayacağım.

Ki, birçok kişi Türkiye'de hayatında en az 1 defa da olsa muhabbet kuşu beslediğini tahmin ediyorum.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben şimdilik bu çekilişe katılmayayım. :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Konu kapatılmıştır, çekiliş iptal edilmiştir.

Konuyu çöp kutusuna taşındı.

Ek olarak: Bizler bir canı satmıyoruz, satımına da karşıyız. Herkes evinde en az bir kere muhabbet kuşu beslemiştir. Ki, ben bire bir takip edecektim kuşun durumunu. Çok fazla olumsuz eleştiri aldığımızdan dolayı iptal ettim.

Tüm hayvansever dostlarımızdan özür dileriz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...