1 Akvaryumda 3 Beta

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
@Mnemosynes, tamamen kapatacak şekilde buhar camı kullanırsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Sorun balıklara zarar vermeleri de değil aslında. Bütün gün geçip akvaryumun önünde balıkları izliyorlar. Bu şekilde asosyelleşmelerini istemiyorum. O yüzden bizim balıklar hasta olup bir tek Yunus Çiklid kalınca tekrar çoğaltmadık.

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Herkese tekrardan merhabalar, hayırlı ramazanlar,
Birkaç gündür birşey yazmadım, ama süreç son hız ilerliyor. Sadece minicik bir aksaklık oldu. Balıkları satacağı adam dönüş yapmadı, satamadım. :confused: Onlar hala benim planlarımdan habersiz yüzüp duruyorlar.
Geçen sürede tek yaptığım okumak oldu. Bu okumalar neticesinde akvaryum hakkında planlarım biraz değişti. Tabanda torf kullanmayı deneyeceğim. Bitkilerde gelişme olmadığı için bir de böyle bakayım. İnşallah kötü sonuçlanmaz. Buna karar verince de walstad metodu ile kurulan akvaryumlar inceliyorum, kafamda oturmaya başladı. En az 2 ay beklemem (balık eklemeden) gerektiği için konuyu biraz erken açtığımız anladım.🤭 Olsun adım adım anlatırım.
Yalnız konunun başlığını güncelleyebilseydim iyi olurdu. "Walstad Metodu ile: 1 Akvaryumda 3 Beta" tarzı. İçimdeki minik bir ses bunu @Tevfik Bey'in yapabileceğini söylüyor ama bilemedim. 🤔

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyzpl, yeni bir konu başlığı açabilirsin :)

Bu konuda sıkıntı olmaz ama başlık değiştirmem Google açısından sıkıntı olabilir :)

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Beyzpl, yeni bir konu başlığı açabilirsin :)

Bu konuda sıkıntı olmaz ama başlık değiştirmem Google açısından sıkıntı olabilir :)
Sadece fikirdi. Yeni başlık açmayı istemiyordum açıkçası. Konu toplu dursun diye. Ama daha hiçbir şey yapmadığımı göre olabilir.
Teşekkürler yinede ilginiz için. 😊